Ons team


Schooljaar 2020-2021
 
Naam Functie Contact
Hanneke Tijink leerkracht groep 1-2 htijink@obsdevlinderhof.nl
Marieke Elving leerkracht groep 1-2 melving@obsdevlinderhof.nl
Janny Deeken leerkracht groep 3-4 jdeeken@obsdevlinderhof.nl
Dorothé Ensing leerkracht groep 3-4 densing@obsdevlinderhof.nl
Femke Mulder-Temmink leerkracht groep 5-6 ftemmink@obsdevlinderhof.nl
Jolien Brouwer leerkracht groep 5-6 jbrouwer@obsdevlinderhof.nl
Maaike Eulink leerkracht groep 7-8 meulink@obsdevlinderhof.nl
Roelie de Jong leerkracht groep 7-8 rdejong@obsdevlinderhof.nl
Rija Dekker administratie rdekker@obsdevlinderhof.nl
Roelie de Jong intern begeleider ib@obsdevlinderhof.nl
Dennis Schmeier locatiecoördinator directie@obsdevlinderhof.nl
Astrid Eenkhoorn directeur directie@obsdevlinderhof.nl